fbpx

Viikingite laager festivalil on tõeline rahvamagnet.

“Palju viikingiaegseid telke, suured mehed uhketes turvistes, adrenaliinirohke võitlus päris relvadega.”

Rohkete ajastutruude telkidega viikingilaager, kus toimetavad ajaloolistes riietes ja kostüümides viikingid on tõeline tursitimagnet. 

Viikingilaagris saab külaline proovida palju erinevaid viikingiaegseid tegevusi, näiteks oda visata ja vibu lasta; lapsed saavad valmistada endale pehmikmõõkasid; huvilised saavad uurida toonast sõjavarustust, seda selga proovida ja saada vastuseid ka kõige keerulisematele küsimustele. 

Tavaliselt on Viikingilaager üritusel see koht, mille ümber on alati rahvas ja melu, sest tegevust leiadub seal igaühele. 

See on ideaalne võimalus pakkuda oma ürituse külastajatele programmide vahel tegevust ja hoida neid festivali alal kinni kuni õhtuni. Mida rohkem inimesi, seda vingem üritus. 

Mida tavaliselt viikingilaagris teha saab?

Viikingiaegsed telgid ja olmeesemed

Laager on täis viikingiaegseid telke ja muude olmeesemete identseid koopiaid. Need loovad mõnusa atmosfääri ja tunde, nagu oleks ajas 1000 aastat tagasi rännanud.

Relvastuse ja lahingvarustuse näitus

Kogenud viiking tutvustab laagrikülastajatele viikingiaegset sõjavarustust, rääkides sinna juurde nii ajaloolist infot kui ka esemete kasutamise viisidest ja nende praktilisusest.

Viikingite näidislahingud

Korraldajaga kokku lepitud aegadel peavad viikingid laagris maha päris relvadega näidislahinguid. Võitlust kommenteerib ja selgitab pika lahingkogemusega viiking.

Müügilett viikingiaegsete meenetega

Laagikülalistel on võimalus meie müügiletilt soetada endale viikingiaegseid meeneid ja ehteid. Kogu kaup, mis letil müügiks, on valminud käsitööna ja viikingiaegsete leidude põhjal.

Sepistamise töötuba

Keset laagrit asub sepistamise punkt, kus külastajad saavad instruktori juhendamisel proovida, kuidas käis metallitöö 1000 aastat tagasi, kasutades selleks ajaloolisi vahendeid.

Odavise ja vibulaskmine

Laagri külastajad saavad kogenud instruktori käe all õppida, kuidas visata oda vaenlase armee pihta või lasta vibuga kaugemal olevat sihtmärki. Ei ole olnud üritust, kus nende kahe atraktsiooni taga puuduks järjekord.

Pehmikmõõkade valmistamine lastele

Lastel avaneb viikingilaagris võimalus valmistada endale pehmed mõõgad, millega omavahel ohutult võidelda. Tegu on töötoaga, mis on alati populaarne ja positiivset emotsiooni loov.

Lahingmängud pehmendatud mõõkadega

Paar korda päevas viib kohalik sõjapealik lastele läbi pehmete relvadega lahingmänge, kus lapsed saavad kehastuda viikingisõdalasteks ning ohutult oma vahel võidelda.

Oma silm on kuningas

Pane oma pakett kokku.

Vali endale sobiv lahendus.
5
2
2
Viikingilaagri maksumus €