fbpx
Uus koostöö hobustega!

Uus koostöö hobustega!

Fotosessioon hobustega on ilmselt üks raskemaid ja ajakulukamaid. Lisaks sellele, et loomale tuleb anda aega harjumiseks, on igal ratsul oma iseloom ja sellega kaasnevad tujud. Kauneid kabjakandjaid ei saa tagant sundida – neid saab vaid eestpoolt meelitada. 

Tartu Ratsakooli pika ajalooga tall asub Mõõgavõitlusseltsi ruumidest vaid mõnesaja meetri kaugusel. Lisaks väärikatele hobustele askeldab seal tihti ka muljetavaldavate loodus- ja portreefotode autor Meelis Kalev.  

Meie sepp (ja suur loomasõber) Jürgen sai proovida, mis tunne on teha koostööd uhke ratsuga. Et Jürgen on sepatöö kõrvalt ka osav mõõgakeerutaja, oli täiesti loomulik veeta aukartust äratava loomaga kvaliteetaega muinasvarustuses. Õhku jäi küsimus – kas hirmus viiking kohutab ka hobust? 

Nagu üht vaprat viikingit ikka saatis seekordki teda edu – fotograaf Meelis tunneb end hobustega sama mugavalt kui kaamerasilma taga ja tema juhendamisel said mõlemad modellid end mugavalt tunda. 

Meelis oli kogu pildistamise vältel väga paindlik ja kannatlik ning pööras suurt tähelepanu pisiasjadele, et fotod saaksid võimalikult head. Tänu tema loomingulisele lähenemisele ja kirele oma töö vastu oli tulemus jalustrabav. 

Kuna Jürgeni kogemus oli nii meeliülendav ja positiivne, oleme välja töötamas koostöös Meelisega uut teenuspaketti, et teil kõigil oleks võimalus kogeda midagi sama võrratut. Peatselt jõuab info ka kodulehele! 

Et näha, kui vaimustavad pildid fotosessiooni tulemusena valmivad, hoia silma peal Meelise tegemistel   https://www.facebook.com/meelisfoto/ ja https://www.instagram.com/meelisfoto/ .

Imelistele ratsudele saad kaasa elada Tartu Ratsakooli sotsiaalmeedia kanalites: https://www.facebook.com/tarturatsakool/ ja https://www.instagram.com/tartu_ratsakool/ .