Viikingi- või keskaegne sõdalaslaager

Visuaalselt võimas ja interaktiivne sõdalaslaager.

Palju ajastutruid telke, suured mehed uhketes turvistes, adrenaliinirohke võitlus päris relvadega. Külastajad saavad proovida selga lahingvarustust, visata oda, lasta vibu ja selgitada omavahel välja parim võitleja – sõdalaslaager toob esile muistse aja militaarpoole selle kõige ehedamal kujul.

Külastajate lemmik

Tõeline turistimagnet

Kõikjal Eestis

Mida sõdalaslaager endast kujutab?

Sõdalaslaagris on püsti viikingi- või keskaegsed telgid, kus toimetavad ajastutruudes riietes ja turvistes mehed. Laagris sees saab proovida erinevaid tolleagseid tegevusi nagu oda viskamine, vibulaskmine, mõõgavõitlus ja muinasripatsi valamine. Püsti on pandud varustuse näitus, kus külastajad saavad vaadata ning selga proovida turviseid ning relvi. Soovijad saavad laagrilistelt infot ajastu kohta. Päeva jooksul korraldatakse ka mitu adrenaliinirohket näidislahingut ja võitlust.

Kuidas see sulle kasulik on?

Sõdalaslaager on tõsine turistimagnet. Rahvast on selle juures alati massides. See hoiab inimesi pikalt alal kinni, sest seal on palju asju mida teha ja vaadata. Samuti on see huvitav ajasisustus ka väiksemale üritusele nagu seda on suvepäevadele või kontsertidele.Soovid muuta oma ürituse unustamatuks ja tellida sinna sõdalaslaager?

Anna meile sellest märku!