Päev või kaks viikingina

Päev või kaks viikingina.

Võimalus elada uhkes viikingiaegses linnuses või laagris. Päeval tegeleda käsitöö, võitluse, laevaga sõitmise ja muude huvitavate tegevustega ning õhtul pimedas, istuda lõkke ääres, rääkida lugusid ja juua pidusöögi kõrvale sarvedest imehead mõdu, taibates, et sa oled just kogenud viikingi-saagade eepikat.

Muinasjutuline elamus

Lõbus, hariv ja praktiline

Lõppeb mõnusa viikingi-peoga

Kuidas see toimiks?

Saabute oma seltskonnaga sihtkohta, kus juba on (või soovi korral ootab püsti panemist) viikingilaager. Kohal on telgid, magamisasemed, söögi valmistamise nurgake ja muud laagrieluks vajalikud asjad. Osalejad saavad endale selga täiesti autentsed viikingiaegsed riided, turvised, tööriistad ja relvad. Instruktorite juhendamisel tehakse igapäevaseid laagritegevusi, ehitatakse, valmistatakse toitu, kogutakse küttepuid, harjutatakse võitlust jne.

Õhtul on suur pidusöök, mille käigus saad proovida erinevaid muinasaja hõrgutisi, lasta enda joogisarve suurtest vaatidest mõdu ja osaleda erinevates viikingiaegsetes peo- ja seltskonnamängudes.

Mis on selle kasutegur?

See on lõbus ja teistmoodi ajaviide, mille käigus avardub silmaring ning sinu kogemustepagas täieneb paljude praktiliste oskustega. Sellistel üritustel tekib alati eepiline ja kohati ka muinasjutuline keskkond, mis loob tõsiselt positiivse emotsiooni.Soovid meeldejäävat ja eepilist viikingikogemust?

Anna meile sellest märku!