Muinassõdalaste jõukatsumine

Muinassõdalaste jõukatsumine.

Selgitage oma sõpradega välja, kes teist on kõige kõvem sõdalane. Erinevad väljakutsed nagu vibulaskmine, mõõgavõitlus, odaviskamine, käesurumine muistse tava järgi ja muud pingelised mõõduvõtmised, mis nõuavad nii toorest jõudu, kavalust kui ka head meeskonnatööd, läbivad edukalt ainult need, kelles on teistest rohkem sõdalase verd.

Lõbus ja teistmoodi ajaviide

Hea valik gruppidele

Kõikjal Eestis

Mida muinassõdalaste jõukatsumine endast kujutab?

Muinassõdalaste mõõduvõtmise näol on tegu võistlusega, mis koosneb erinevatest etappidest, mille käigus selgitatakse välja kõige kõvem viiking. Alustatakse odaviskest, kus visatakse nii kauguse kui täpsuse peale. Seejärel lastakse vibuga järjest kaugenevaid sihtmärke. Peale vibulaskmist algavad jõumängud, surutase kätt muistse tava järgi ja võideldakse mõõkadega. See, kes sellest kõigest väljub edukana, ongi kõige kõvem muinassõdalane.

Kuidas see kasulik on?

Sõdalaslaager on tõeline turistimagnet. Rahvast on selle juures alati massides. See hoiab inimesi pikalt alal kinni, sest seal on palju asju mida teha ja vaadata. Samuti on see huvitav ajasisustus ka väiksemale üritusele nagu suvepäevadele või või kontsertidele.Soovid näha, kes on sinu sõpradest kõige kõvem muinassõdalane?

Anna meile sellest märku!