Teenused

Oleme sinu jaoks koostanud erinevaid pakette.

Selleks, et lihtsustada sinu valikut, olla abiks raamidest väljaspoole mõtlemisel ning tagada meeldejääv kogemus oleme loonud hulga erinevaid pakette. Need ei ole kindlad raamid ja juhised, mida peab jälgima, vaid pigem abinõu, mis aitab ette kujutada meie pakutavate teenuste võimalusi. Pakette on alati võimalik kombineerida ja vastavalt kliendi vajadustele ümber korraldada.

Piiramatult osalejaid

Sobilikud igale vanusele

Kõikjal Eestis


Viikingi- või keskaegne sõdalaslaager

Palju ajastutruusid telke, suuri mehi uhketes turvistes, adrenaliinirohkeid võitlusi päris relvadega. Külastajad saavad proovida selga lahingvarustust, visata oda, lasta vibu ja selgitada omavahel välja parim võitleja – sõdalaslaager toob esile muistse aja militaarpoole selle kõige ehedamal kujul.


Muistsete relvadega lahingmängud

Seisa külg külje kõrval oma parimate sõpradega, seljas keskaegsed turvised, käes kilbid ja relvad. Ja seda ikka selleks, et võtta vastu rünnak, milles osalevad sinu ülejäänud head sõbrad. Lahingmängud on lõbus ja aktiivne viis kuidas oma päev meeldejäävaks muuta.


Eepiline viikingite näidislahing ja varustuse demonstratsioon

Kohale tuleb soovitud arv turvistatud ja relvastatud sõdalasi, kes näitavad kõigile soovijatele oma uhket varustust ja vastavad kõigile küsimustele. Seejärel hakkavad sõdalased kõigi pealtvaatajate silmailuks üksteisega võitlema. Garanteeritud on metallikõlinast tulevad külmavärinad, pingelisest võitlusest puperdav süda ja väga meeldejääv elamus.


Matk "Viikingite sõjaretk"

Tule ja võta osa kaasahaaravast muinasmatkast. Pakume teile koos sõpradega võimalust kehastuda päevaks või paariks viikingiks, ning tunda end nagu tõeline sõjaretkel olev muinaseestlane, saades osa tolleaegsete välitingimuste eripäradest.


Päev või kaks viikingina

Võimalus elada uhkes viikingiaegses linnuses või laagris. Päeval tegeleda käsitöö, võitluse, laevaga sõitmise ja muude huvitavate tegevustega ning õhtul pimedas, istuda lõkke ääres, rääkida lugusid ja juua pidusöögi kõrvale sarvedest imehead mõdu, taibates, et sa oled just kogenud viikingi-saagade eepikat.


Laste sünnipäevapeod

Sinu lapse sünnipäevale marsivad sisse täies turvises ja hambuni relvastatud viikingid, kes peavad maha ühe korraliku võitluse ning räägivad lastele varustusest, mis neil kaasas on ning lasevad neil seda selga proovida ja pilte teha. Peale seda valmistatakse koos lastega pehmed mõõgad ja mängitakse nendega läbi mitu ohutut lahingut.


Koolitund viikingitega.

Kuidas lahendati mureküsimusi viikingiajal? Mis sai siis, kui kaks hõimu olid vaenuajal, kuid praktilistel kaalutlustel otsustati enne verevalamist lahendada asi rahumeelselt? Kelle sõna jäi peale, ning kes tundis suusõnaliselt levivaid seaduseid?  Rollimäng “Kohtumõistmine viikingite moodi” annab neile küsimustele vastuse.


Kohtumõistmine viikingite moodi.

Iga lapse koolitee jõuab punkti, kus peab temaga maha istuma ja rääkima viikingitest. Teeme koostöös õpetajaga selle tunni eriti huvitavaks. Kohal on päris ehtsad viikingid, kes räägivad neile oma ajast, näitavad neile riietust ja varustust ning peavad maha ühe korraliku lahingu.


Viikingiaegne käsitöö

Kuidas valimistati asju vanasti, kui vastava ala meister oli naaberkülas rüüsteretkel? Tuleme ja õpetame sulle, kuidas sepistada nooleotsa, valmistada muinasaegseid jalatseid, teha puulusikat ja veel väga paljusid asju. On hämmastav, kui töökindlad olid vanaaegsed tehnoloogiad.


Viikingi-sõdalaste jõukatsumine.

Selgitage oma sõpradega välja, kes teist on kõige kõvem sõdalane. Erinevad väljakutsed nagu vibulaskmine, mõõgavõitlus, odaviskamine, käesurumine muistse tava järgi ja muud pingelised mõõduvõtmised, mis nõuavad nii toorest jõudu, kavalust kui ka head meeskonnatööd, läbivad edukalt ainult need, kelles on teistest rohkem sõdalase verd.

Leidsid mida soovisid või andsid meie paketid sulle mõne huvitava idee mida tahaks proovida?

Anna meile sellest märku!